عکس لو رفته در ایران از طاهریان

یکشنبه 10 آبان 1394 ساعت 11:23

عکس لو رفته در ایران از طاهریان

حتی اگر شما یک عروس لاغر هم باشید با قرار گرفتن به صورت نا مناسب ممکن است چینی در زیر چانه تان به وجود بیاید. خبر خوب این است که دلیل دیده شدن چین زیر چانه زاویه است.

عکس لو رفته در ایران

گوشی هایی که دوربین عکاسی دارند، معمولا گران تر از انواع دیگر هستند، البته این درجه گرانی، با توجه به قدرت دوربین تغییر می کند ولی در هر صورت شما پول دوربین گوشی را پرداخت کرده اید، پس حتما از آن استفاده کنید! تعجب نکنید، هستند کسانی که گوشی دوربین دار دارند ولی از آن استفاده نمی‌کنند.

به شما امکان عکس برداری از یک محدوده بدون قاعده را میدهد.

 عکس لو رفته در ایران

و همینطور در این فصل بسیاری از عکاسان ترجیح می دهند در طبیعت عکاسی کنند و مردم هم دوست دارند عکس های زیبایی از خود در طبیعت داشته باشند.

 عکس لو رفته در ایران

وقتی با دهان بسته لبخند بزرگی بزنید روی صورت شما چین و چروک هایی ایجاد می شود که هر چه سن شما بالاتر باشد این چین و چروک ها بیشتر دیده می شوند.

 عکس لو رفته در ایران

درست است که باید به سوژه نزدیک باشید، اما نه آنقدر که همه چیز از حالت طبیعی خارج شود. مخصوصا اگر از صورت یک نفر می خواهید عکس بگیرید، تنظیم فاصله بسیار مهم است.

 

آنها راست می ایستند و چهره ای دارند که که گویی نسبت به زندگی شور و هیجان زیادی دارند

 عکس لو رفته در ایران

از لنز های زومی که از فاصله کانونی واید تا زوم استاندارد را دارند هم می توانید استفاده کنید (مانند ۱۶-۳۵mm یا ۲۴-۷۰mm)، اما به طور کلی کیفیت عکس های گرفته شده با لنز های پرایم خیلی بهتر از همان عکس گرفته شده با همان فاصله کانونی ولی با لنز زوم است.

 عکس لو رفته در ایران

بنابراین ایجاد یک برکه اختصاصی برای این کار شما را قادر می سازد عکس های زیبایی از پرندگان با انعکاس هایی فوق العاده بگیرید.

 عکس لو رفته در ایران

سوژه را در جلوی پنجره قرار دهید سپس از روبرو از او عکس بگیرید.

 عکس لو رفته در ایران

به جای اینکه به دوربین اجازه دهید تا برای هر عکس به دنبال نقطه ای برای فوکوس بگردد، به صورت دستی روی آسمان فوکوس کنید و بگذارید آنجا بماند.

عکس لو رفته

از سوژه بخواهید تا به نزدیک شیشه پنجره تکیه دهد و شما در زاویه مناسب، یک نمای منعکس شده از چهره او را در شیشه خواهید گرفت

 عکس لو رفته در ایران


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.